Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Δ' Εθνικής |
7ος όμιλος - Περίοδος 2005-2006
1ος γύρος / 2ος γύρος
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(18/9/2005)/ 16Η (15/1/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΘΗΒΑ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(25/9/2005)/ 17Η (22/1/2006)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΘΗΒΑ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(2/10/2005)/ 18Η (29/1/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΘΗΒΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ-ΘΗΒΑ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9/10/2005)/ 19Η (5/2/2006)
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΘΗΒΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(16/10/2005)/ 20Η (12/2/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ- ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΘΗΒΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(23/10/2005)/ 21Η (19/2/2006)
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΘΗΒΑ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(30/10/2005)/ 22Η (26/2/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.
ΘΗΒΑ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(6/11/2005)/ 23Η (12/3/2006)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΘΗΒΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(13/11/2005)/ 24Η (19/3/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΘΗΒΑ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/11/2005)/ 25Η
(26/3/2006)
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΘΗΒΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(27/11/2005)/ 26Η (2/4/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ
ΘΗΒΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(4/12/2005)/ 27Η (9/4/2006)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ-ΘΗΒΑ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(11/12/2005)/ 28Η (16/4/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΘΗΒΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(18/12/2005)/ 29Η (30/4/2006)
ΛΕΩΝΙΔΙΟ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΘΗΒΑ-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-
ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.-ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(8/1/2006)/ 30Η (7/5/2006)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΕΝ. ΠΑΝ. ΔΟΞΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡ.-ΘΗΒΑ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΕΛΛΑΣ ΒΕΛΟΥ
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝ.
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες θα γίνουν αντίστροφα.
Οι ημερομηνίες και οι ώρες είναι σύμφωνα με το αρχικό
πρόγραμμα.
Πηγή: Ε.Π.Ο.
|