Πρόγραμμα αγώνων τοπικού ποδοσφαίρου
|
Α' κατηγορία ανδρών - Περίοδος 2005-2006
1η αγωνιστική
Σ 1-10-2005 (16:00΄)
Παναρκαδικός - Νεστάνη
Μ. Αλέξανδρος - Κανδήλα
Προοδευτική - Αρκαδικός
Ηρακλής - Κορακοβούνιο
Κ 2-10-2005 (16:00΄)
Απόλλων - Παγγορτυνιακός
Μελιγού - Φαλαισία
Τεγέα - Ορχομενός
Δόξα - Βρασιές
2η αγωνιστική
Σ 8-10-2005 (16:00΄)
Παγγορτυνιακός - Μ. Αλέξανδρος
Φαλαισία - Προοδευτική
Αρκαδικός - Νεστάνη
Βρασιές - Ηρακλής
Κ 9-10-2005 (16:00΄)
Τεγέα - Απόλλων
Ορχομενός - Μελιγού
Κανδήλα - Δόξα
Κορακοβούνιο - Παναρκαδικός
3η αγωνιστική
Σ 15-10-2005 (16:00΄)
Μελιγού - Τεγέα
Προοδευτική - Ορχομενός
Νεστάνη - Φαλαισία
Ηρακλής - Κανδήλα
Κ 16-10-2005 (16:00΄)
Απόλλων - Μ. Αλέξανδρος
Αρκαδικός - Κορακοβούνιο
Δόξα - Παγγορτυνιακός
Παναρκαδικός - Βρασιές
4η αγωνιστική
Σ 22-10-2005 (16:00΄)
Τεγέα - Προοδευτική
Μ. Αλέξανδρος - Δόξα
Ορχομενός - Νεστάνη
Μελιγού - Απόλλων
Κ 23-10-2005 (16:00΄)
Παγγορτυνιακός - Ηρακλής
Κανδήλα - Παναρκαδικός
Φαλαισία - Κορακοβούνιο
Βρασιές - Αρκαδικός
5η αγωνιστική
Σ 29-10-2005 (15:00΄)
Ηρακλής - Μ. Αλέξανδρος
Νεστάνη - Τεγέα
Αρκαδικός - Κανδήλα
Παναρκαδικός - Παγγορτυνιακός
Κ 30-10-2005 (15:00΄)
Απόλλων - Δόξα
Φαλαισία - Βρασιές
Προοδευτική - Μελιγού
Κορακοβούνιο - Ορχομενός
6η αγωνιστική
Σ 5-11-2005 (15:00΄)
Μ. Αλέξανδρος - Παναρκαδικός
Παγγορτυνιακός - Αρκαδικός
Ορχομενός - Βρασιές
Μελιγού - Νεστάνη
Κ 6-11-2005 (15:00΄)
Προοδευτική - Απόλλων
Τεγέα - Κορακοβούνιο
Κανδήλα - Φαλαισία
Δόξα - Ηρακλής
7η αγωνιστική
Σ 12-11-2005 (15:00΄)
Απόλλων - Ηρακλής
Κορακοβούνιο - Μελιγού
Αρκαδικός - Μ. Αλέξανδρος
Νεστάνη - Προοδευτική
Κ 13-11-2005 (15:00΄)
Παναρκαδικός - Δόξα
Φαλαισία - Παγγορτυνιακός
Ορχομενός - Κανδήλα
Βρασιές - Τεγέα
8η αγωνιστική
Σ 19-11-2005 (15:00΄)
Ηρακλής - Παναρκαδικός
Μελιγού - Βρασιές
Δόξα - Αρκαδικός
Παγγορτυνιακός - Ορχομενός
Κ 20-11-2005 (15:00΄)
Νεστάνη - Απόλλων
Προοδευτική - Κορακοβούνιο
Μ. Αλέξανδρος - Φαλαισία
Τεγέα - Κανδήλα
9η αγωνιστική
Σ 26-11-2005 (15:00΄)
Αρκαδικός - Ηρακλής
Φαλαισία - Δόξα
Ορχομενός - Μ. Αλέξανδρος
Παγγορτυνιακός - Τεγέα
Κ 27-11-2005 (15:00΄)
Απόλλων - Παναρκαδικός
Κορακοβούνιο - Νεστάνη
Βρασιές - Προοδευτική
Κανδήλα - Μελιγού
10η αγωνιστική
Σ 3-12-2005 (15:00΄)
Κορακοβούνιο - Απόλλων
Παναρκαδικός - Αρκαδικός
Μ. Αλέξανδρος - Τεγέα
Ηρακλής - Φαλαισία
Κ 4-12-2005 (15:00΄)
Νεστάνη - Βρασιές
Προοδευτική - Κανδήλα
Δόξα - Ορχομενός
Μελιγού - Παγγορτυνιακός
11η αγωνιστική
Σ 10-12-2005 (15:00΄)
Βρασιές - Κορακοβούνιο
Τεγέα - Δόξα
Κανδήλα - Νεστάνη
Φαλαισία - Παναρκαδικός
Κ 11-12-2005 (15:00΄)
Απόλλων - Αρκαδικός
Παγγορτυνιακός - Προοδευτική
Ορχομενός - Ηρακλής
Μ. Αλέξανδρος - Μελιγού
12η αγωνιστική
Σ 17-12-2005 (15:00΄)
Βρασιές - Απόλλων
Παναρκαδικός - Ορχομενός
Νεστάνη - Παγγορτυνιακός
Προοδευτική - Μ. Αλέξανδρος
Κ 18-12-2005 (15:00΄)
Δόξα - Μελιγού
Ηρακλής - Τεγέα
Κορακοβούνιο - Κανδήλα
Αρκαδικός - Φαλαισία
13η αγωνιστική
Τετ 28-12-2005 (15:00΄)
Ορχομενός - Αρκαδικός
Κανδήλα - Βρασιές
Απόλλων - Φαλαισία
Παγγορτυνιακός - Κορακοβούνιο
Δόξα - Προοδευτική
Τετ 4-1-2006 (15:00΄)
Μελιγού - Ηρακλής
Τεγέα - Παναρκαδικός
Μ. Αλέξανδρος - Νεστάνη
14η αγωνιστική
Σ 7-1-2006 (15:00΄)
Αρκαδικός - Τεγέα
Φαλαισία - Ορχομενός
Ηρακλής - Προοδευτική
Κορακοβούνιο - Μ. Αλέξανδρος
Κ 8-1-2006 (15:00΄)
Κανδήλα - Απόλλων
Νεστάνη - Δόξα
Βρασιές - Παγγορτυνιακός
Παναρκαδικός - Μελιγού
15η αγωνιστική
Σ 14-1-2006 (15:00΄)
Τεγέα - Φαλαισία
Προοδευτική - Παναρκαδικός
Μ. Αλέξανδρος - Βρασιές
Μελιγού - Αρκαδικός
Κ 15-1-2006 (15:00΄)
Απόλλων - Ορχομενός
Δόξα - Κορακοβούνιο
Παγγορτυνιακός - Κανδήλα
Ηρακλής - Νεστάνη
Οι ημερομηνίες και οι ώρες είναι σύμφωνα με το αρχικό
πρόγραμμα.
Πηγή: Ε.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
|