Πρόγραμμα αγώνων τοπικού ποδοσφαίρου
|
Β' κατηγορία ανδρών -
Περίοδος 2005-2006
Α' φάση
1η αγωνιστική
Σ 15-10-2005 (16:00΄)
Δόξα - Δημητσάνα
Κ 16-10-2005 (11:00΄)
Καστρί - Ελπίδα
Κορύθιο - Μαντινειακός
Κάψια - ΑΕΚ (16:00΄)
2η αγωνιστική
Σ 22-10-2005 (16:00΄)
Μαντινειακός - ΑΕΚ
Κ 23-10-2005 (11:00΄)
Ελπίδα - Κορύθιο
Καστρί - Δόξα
Δημητσάνα - Κάψια (16:00΄)
3η αγωνιστική
Κ 30-10-2005 (11:00΄)
ΑΕΚ - Ελπίδα
Κορύθιο - Καστρί
Δόξα - Κάψια
Μαντινειακός - Δημητσάνα (15:00΄)
4η αγωνιστική
Σ 5-11-2005 (15:00΄)
Κάψια - Μαντινειακός
Κ 6-11-2005 (11:00΄)
Κορύθιο - Δόξα
Καστρί - ΑΕΚ
Δημητσάνα - Ελπίδα (15:00΄)
5η αγωνιστική
Σ 12-11-2005 (15:00΄)
Δόξα - Μαντινειακός
Κ 13-11-2005 (11:00΄)
ΑΕΚ - Κορύθιο
Ελπίδα - Κάψια
Δημητσάνα - Καστρί (15:00΄)
6η αγωνιστική
Σ 19-11-2005 (15:00΄)
Μαντινειακός - Ελπίδα
Κ 20-11-2005 (11:00΄)
ΑΕΚ - Δόξα
Κορύθιο - Δημητσάνα
Κάψια - Καστρί (15:00΄)
7η αγωνιστική
Σ 26-11-2005 (15:00΄)
Κάψια - Κορύθιο
Κ 27-11-2005 (11:00΄)
Ελπίδα - Δόξα
Καστρί - Μαντινειακός
Δημητσάνα - ΑΕΚ (15:00΄)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 3-12-05 (15:00)
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ
Κ 4-12-05 (11:00)
ΑΕΚ - ΚΑΨΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΑΣΤΡΙ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΔΟΞΑ (15:00)
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 10-12-05 (15:00)
ΑΕΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
Κ 11-12-05 (11:00)
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΛΠΙΔΑ
ΔΟΞΑ - ΚΑΣΤΡΙ
ΚΑΨΙΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ (15:00)
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 17-12-05 (15:00)
ΚΑΣΤΡΙ - ΚΟΡΥΘΙΟ
Κ 18-12-05 (11:00)
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΕΚ
ΚΑΨΙΑ - ΔΟΞΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ (15:00)
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 7-1-06 (15:00)
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΨΙΑ
Κ 8-1-06 (11:00)
ΔΟΞΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΑΕΚ - ΚΑΣΤΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ (15:00)
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 14-1-06 (15:00)
ΚΑΨΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ
Κ 15-1-06 (11:00)
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΑΕΚ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΚΑΣΤΡΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ (15:00)
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κ 22-1-06 (11:00)
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ
ΚΑΣΤΡΙ - ΚΑΨΙΑ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κ 29-1-06 (11:00)
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΚΑΨΙΑ
ΔΟΞΑ - ΕΛΠΙΔΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΙ
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
1η αγωνιστική
Σ 15-10-2005 (16:00΄)
Ολυμπιακός - Φορτούνα
Κ 16-10-2005 (11:00΄)
Πλάτανος - Νικηταράς
Πάρνων - Ελαιοχώριο (16:00΄)
Δεν αγωνίζεται ο Αχιλλέας
2η αγωνιστική
Σ 22-10-2005 (16:00΄)
Νικηταράς - Ολυμπιακός
Κ 23-10-2005 (11:00΄)
Αχιλλέας - Πλάτανος
Ελαιοχώριο - Φορτούνα (16:00΄)
Δεν αγωνίζεται ο Πάρνων
3η αγωνιστική
Σ 29-10-2005 (15:00΄)
Ελαιοχώριο - Νικηταράς
Πλάτανος - Ολυμπιακός
Κ 30-10-2005 (15:00΄)
Πάρνων - Αχιλλέας
Δεν αγωνίζεται η Φορτούνα
4η αγωνιστική
Σ 5-11-2005 (15:00΄)
Πάρνων - Πλάτανος
Κ 6-11-2005 (11:00΄)
Αχιλλέας - Φορτούνα
Ολυμπιακός - Ελαιοχώριο (15:00΄)
Δεν αγωνίζεται ο Νικηταράς
5η αγωνιστική
Σ 12-11-2005 (15:00΄)
Φορτούνα - Πάρνων
Κ 13-11-2005 (11:00΄)
Πλάτανος - Ελαιοχώριο
Νικηταράς - Αχιλλέας (15:00΄)
Δεν αγωνίζεται ο Ολυμπιακός
6η αγωνιστική
Σ 19-11-2005 (15:00΄)
Ολυμπιακός - Αχιλλέας
Κ 20-11-2005 (11:00΄)
Φορτούνα - Πλάτανος
Πάρνων - Νικηταράς (15:00΄)
Δεν αγωνίζεται το Ελαιοχώριο
7η αγωνιστική
Σ 26-11-2005 (15:00΄)
Ολυμπιακός - Πάρνων
Κ 27-11-2005 (11:00΄)
Νικηταράς - Φορτούνα
Αχιλλέας - Ελαιοχώριο (15:00΄)
Δεν αγωνίζεται ο Πλάτανος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 3-12-05 (15:00)
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κ 4-12-05 (11:00)
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ - ΠΑΡΝΩΝ (15:00)
Δεν αγωνίζεται ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 10-12-05 (15:00)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Κ 11-12-05 (11:00)
ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ (11:00)
Δεν αγωνίζεται ο ΠΑΡΝΩΝ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 17-12-05 (15:00)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΡΝΩΝ
Κ 18-12-05 (11:00)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ (11:00)
Δεν αγωνίζεται η ΦΟΡΤΟΥΝΑ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 7-1-06 (15:00)
ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΠΑΡΝΩΝ
Κ 8-1-06 (11:00)
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (15:00)
Δεν αγωνίζεται ο ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ 14-1-06 (15:00)
ΠΑΡΝΩΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ
Κ 15-1-06 (11:00)
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ (15:00)
Δεν αγωνίζεται ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κ 22-1-06 (11:00)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΡΝΩΝ
Δεν αγωνίζεται το ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κ 29-1-06 (11:00)
ΠΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Δεν αγωνίζεται ο ΠΛΑΤΑΝΟΣ
Οι ημερομηνίες και οι ώρες είναι σύμφωνα με το αρχικό
πρόγραμμα.
Πηγή: Ε.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
|