Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Δ' Εθνικής |
7ος όμιλος - Περίοδος 2006-2007
1ος γύρος
2ος γύρος
1η αγωνιστική (17/9/2006, 16:30)
16η αγωνιστική (21/1/2007, 15:00)
Επαμεινώνδας-Πέλοψ Κιάτου
Νέα Αρτάκη-Αναγέννηση Ορχομενού
ΠΑΣ Κόρινθος-Παναργειακός
Πανελευσινιακός-Λεωνίδιο
Δόξα Μεγαλόπολης-Πανθυρεατικός
Εν. Παν./Δόξα-Ολυμπιακός Λουτρακίου
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης-Νέα Πέραμος
Ελλάς Βέλλου-Ακράτητος
2η αγωνιστική (24/9/2006, 16:30)
17η αγωνιστική (28/1/2007, 15:00)
Νέα Αρτάκη- Επαμεινώνδας
Πέλοψ Κιάτου- ΠΑΣ Κόρινθος
Αναγέννηση Ορχομενού- Πανελευσινιακός
Παναργειακός- Δόξα Μεγαλόπολης
Λεωνίδιο- Εν. Παν./Δόξα
Πανθυρεατικός- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Ολυμπιακός Λουτρακίου- Ακράτητος
Νέα Πέραμος- Ελλάς Βέλλου
3η αγωνιστική (1/10/2006, 16:30)
18η αγωνιστική (4/2/2007, 15:00)
Επαμεινώνδας- ΠΑΣ Κόρινθος
Πανελευσινιακός- Νέα Αρτάκη
Δόξα Μεγαλόπολης- Πέλοψ Κιάτου
Εν. Παν./Δόξα- Αναγέννηση Ορχομενού
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- Παναργειακός
Ακράτητος- Λεωνίδιο
Ελλάς Βέλλου- Πανθυρεατικός
Ολυμπιακός Λουτρακίου- Νέα Πέραμος
4η αγωνιστική (8/10/2006, 16:00)
19η αγωνιστική (11/2/2007, 15:00)
Πανελευσινιακός- Επαμεινώνδας
ΠΑΣ Κόρινθος- Δόξα Μεγαλόπολης
Νέα Αρτάκη- Εν. Παν./Δόξα
Πέλοψ Κιάτου- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Αναγέννηση Ορχομενού- Ακράτητος
Παναργειακός- Ελλάς Βέλλου
Λεωνίδιο- Νέα Πέραμος
Πανθυρεατικός- Ολυμπιακός Λουτρακίου
5η αγωνιστική (25/10/2006, 16:00)
20η αγωνιστική (25/2/2007, 15:30)
Επαμεινώνδας- Δόξα Μεγαλόπολης
Εν. Παν./Δόξα- Πανελευσινιακός
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- ΠΑΣ Κόρινθος
Ακράτητος- Νέα Αρτάκη
Ελλάς Βέλλου- Πέλοψ Κιάτου
Νέα Πέραμος- Αναγέννηση Ορχομενού
Ολυμπιακός Λουτρακίου- Παναργειακός
Λεωνίδιο- Πανθυρεατικός
6η αγωνιστική (29/10/2006, 15:00)
21η αγωνιστική (4/3/2007, 15:30)
Εν. Παν./Δόξα- Επαμεινώνδας
Δόξα Μεγαλόπολης- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Πανελευσινιακός- Ακράτητος
ΠΑΣ Κόρινθος- Ελλάς Βέλλου
Νέα Αρτάκη- Νέα Πέραμος
Πέλοψ Κιάτου- Ολυμπιακός Λουτρακίου
Αναγέννηση Ορχομενού- Πανθυρεατικός
Παναργειακός- Λεωνίδιο
7η αγωνιστική (5/11/2006, 15:00)
22η αγωνιστική (11/3/2007, 15:30)
Επαμεινώνδας- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Ακράτητος- Εν. Παν./Δόξα
Ελλάς Βέλλου- Δόξα Μεγαλόπολης
Νέα Πέραμος- Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου- ΠΑΣ Κόρινθος
Πανθυρεατικός- Νέα Αρτάκη
Λεωνίδιο- Πέλοψ Κιάτου
Αναγέννηση Ορχομενού- Παναργειακός
8η αγωνιστική (12/11/2006, 15:00)
23η αγωνιστική (18/3/2007, 15:30)
Ακράτητος- Επαμεινώνδας
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- Ελλάς Βέλλου
Εν. Παν./Δόξα- Νέα Πέραμος
Δόξα Μεγαλόπολης- Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανελευσινιακός- Πανθυρεατικός
ΠΑΣ Κόρινθος- Λεωνίδιο
Νέα Αρτάκη- Παναργειακός
Πέλοψ Κιάτου- Αναγέννηση Ορχομενού
9η αγωνιστική (19/11/2006, 15:00)
24η αγωνιστική (25/3/2007, 15:30)
Επαμεινώνδας- Ελλάς Βέλλου
Νέα Πέραμος- Ακράτητος
Ολυμπιακός Λουτρακίου- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Πανθυρεατικός- Εν. Παν./Δόξα
Λεωνίδιο- Δόξα Μεγαλόπολης
Παναργειακός- Πανελευσινιακός
Αναγέννηση Ορχομενού- ΠΑΣ Κόρινθος
Πέλοψ Κιάτου- Νέα Αρτάκη
10η αγωνιστική (26/11/2006, 15:00)
25η αγωνιστική (1/4/2007, 16:30)
Νέα Πέραμος- Επαμεινώνδας
Ελλάς Βέλλου- Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ακράτητος- Πανθυρεατικός
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- Λεωνίδιο
Εν. Παν./Δόξα- Παναργειακός
Δόξα Μεγαλόπολης- Αναγέννηση Ορχομενού
Πανελευσινιακός- Πέλοψ Κιάτου
ΠΑΣ Κόρινθος- Νέα Αρτάκη
Λόγω των γεγονότων της Παιανίας οι αγώνες της 25ης αγωνιστικής
αναβλήθηκαν για 15/4/07 και οι επόμενες αγωνιστικές μεταφέρονται κατά
μία εβδομάδα.
11η αγωνιστική (3/12/2006, 15:00)
26η αγωνιστική (15/4/2007, 17:00)
Επαμεινώνδας- Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανθυρεατικός- Νέα Πέραμος
Λεωνίδιο- Ελλάς Βέλλου
Παναργειακός- Ακράτητος
Αναγέννηση Ορχομενού- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Πέλοψ Κιάτου- Εν. Παν./Δόξα
Νέα Αρτάκη- Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΣ Κόρινθος- Πανελευσινιακός
12η αγωνιστική (10/12/2006, 15:00)
27η αγωνιστική (22/4/2007, 17:00)
Πανθυρεατικός- Επαμεινώνδας
Ολυμπιακός Λουτρακίου- Λεωνίδιο
Νέα Πέραμος- Παναργειακός
Ελλάς Βέλλου- Αναγέννηση Ορχομενού
Ακράτητος- Πέλοψ Κιάτου
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- Νέα Αρτάκη
Εν. Παν./Δόξα- ΠΑΣ Κόρινθος
Δόξα Μεγαλόπολης- Πανελευσινιακός
13η αγωνιστική (17/12/2006, 15:00)
28η αγωνιστική (29/4/2007, 17:00)
Επαμεινώνδας- Λεωνίδιο
Παναργειακός- Πανθυρεατικός
Αναγέννηση Ορχομενού- Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πέλοψ Κιάτου- Νέα Πέραμος
Νέα Αρτάκη- Ελλάς Βέλλου
ΠΑΣ Κόρινθος- Ακράτητος
Πανελευσινιακός- ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης
Δόξα Μεγαλόπολης- Εν. Παν./Δόξα
14η αγωνιστική (7/1/2007, 15:00)
29η αγωνιστική (6/5/2007, 17:00)
Παναργειακός- Επαμεινώνδας
Λεωνίδιο- Αναγέννηση Ορχομενού
Πανθυρεατικός- Πέλοψ Κιάτου
Ολυμπιακός Λουτρακίου- Νέα Αρτάκη
Νέα Πέραμος- ΠΑΣ Κόρινθος
Ελλάς Βέλλου- Πανελευσινιακός
Ακράτητος- Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- Εν. Παν./Δόξα
15η αγωνιστική (14/1/2007, 15:00)
30η αγωνιστική (13/5/2007, 17:00)
Επαμεινώνδας- Αναγέννηση Ορχομενού
Πέλοψ Κιάτου- Παναργειακός
Νέα Αρτάκη- Λεωνίδιο
ΠΑΣ Κόρινθος- Πανθυρεατικός
Πανελευσινιακός- Ολυμπιακός Λουτρακίου
Δόξα Μεγαλόπολης- Νέα Πέραμος
Εν. Παν./Δόξα- Ελλάς Βέλλου
ΑΕ Κρανιδίου/Ερμιόνης- Ακράτητος
Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες θα γίνουν αντίστροφα.
Οι ημερομηνίες και οι ώρες είναι σύμφωνα με το αρχικό
πρόγραμμα.
Πηγή: Ε.Π.Ο.
|