Πρόγραμμα αγώνων τοπικού ποδοσφαίρου
|
Β' κατηγορία ανδρών -
Περίοδος 2006-2007
1ος γύρος
1η
αγωνιστική |
Σ 30-9-2006 |
16:00' |
Τεγέα - Κανδήλα |
|
'' |
Ελαιοχώριο - Θρίαμβος |
|
'' |
Μαντινειακός - Ελπίδα |
Κ 1-10-2006 |
11:00' |
Αρκαδικός - Νικηταράς |
|
'' |
Πάρνων - Δόξα |
|
'' |
Αχιλλέας - Κάψια |
|
16:00' |
Δημητσάνα - Φορτούνα |
2η
αγωνιστική |
Σ 7-10-2006 |
16:00' |
Μαντινειακός - Ελαιοχώριο |
|
'' |
Κάψια -
Τεγέα |
|
'' |
Δόξα - Κανδήλα |
|
'' |
Νικηταράς - Αχιλλέας |
Κ 8-10-2006 |
11:00' |
Θρίαμβος - Αρκαδικός
|
|
'' |
Φορτούνα -
Πάρνων |
|
16:00' |
Ελπίδα - Δημητσάνα |
3η
αγωνιστική |
Σ 28-10-2006 |
15:00' |
Ελαιοχώριο - Αρκαδικός
|
|
'' |
Δημητσάνα - Μαντινειακός |
|
'' |
Κανδήλα - Φορτούνα |
|
'' |
Πάρνων - Ελπίδα
|
Κ 29-10-2006 |
11:00' |
Δόξα - Κάψια |
|
'' |
Τεγέα - Νικηταράς
|
|
15:00' |
Αχιλλέας - Θρίαμβος |
4η
αγωνιστική |
Σ 4-11-2006 |
15:00' |
Θρίαμβος - Τεγέα |
|
'' |
Ελπίδα - Κανδήλα |
|
'' |
Νικηταράς - Δόξα |
Κ 5-11-2006 |
11:00' |
Μαντινειακός - Πάρνων |
|
'' |
Αρκαδικός
- Αχιλλέας
|
|
15:00' |
Φορτούνα - Κάψια |
|
'' |
Δημητσάνα - Ελαιοχώριο |
5η
αγωνιστική |
Σ 11-11-2006 |
15:00' |
Τεγέα - Αρκαδικός
|
|
'' |
Φορτούνα -
Νικηταράς |
|
'' |
Κανδήλα -
Μαντινειακός |
Κ 12-11-2006 |
11:00' |
Ελαιοχώριο - Αχιλλέας
|
|
'' |
Δόξα - Θρίαμβος
|
|
'' |
Κάψια - Ελπίδα
|
|
15:00' |
Πάρνων
- Δημητσάνα |
6η
αγωνιστική |
Σ 18-11-2006 |
15:00' |
Ελπίδα -
Νικηταράς
|
|
'' |
Μαντινειακός -
Κάψια |
|
'' |
Δημητσάνα -
Κανδήλα
|
Κ 19-11-2006 |
11:00' |
Πάρνων
- Ελαιοχώριο
|
|
'' |
Αχιλλέας -
Τεγέα
|
|
'' |
Αρκαδικός
- Δόξα
|
|
15:00' |
Θρίαμβος -
Φορτούνα
|
7η
αγωνιστική |
Σ 25-11-2006 |
15:00' |
Φορτούνα -
Αρκαδικός
|
|
'' |
Νικηταράς -
Μαντινειακός |
|
'' |
Κάψια - Δημητσάνα |
Κ 26-11-2006 |
11:00' |
Δόξα - Αχιλλέας
|
|
'' |
Ελπίδα -
Θρίαμβος
|
|
'' |
Ελαιοχώριο - Τεγέα
|
|
15:00' |
Κανδήλα -
Πάρνων
|
8η
αγωνιστική |
Σ 2-12-2006 |
15:00' |
Τεγέα - Δόξα |
|
'' |
Μαντινειακός -
Θρίαμβος
|
Κ 3-12-2006 |
11:00' |
Αρκαδικός
- Ελπίδα
|
|
'' |
Πάρνων
- Κάψια
|
|
'' |
Αχιλλέας -
Φορτούνα
|
|
15:00' |
Κανδήλα -
Ελαιοχώριο
|
|
'' |
Δημητσάνα -
Νικηταράς |
9η
αγωνιστική |
Σ 9-12-2006 |
15:00' |
Νικηταράς -
Πάρνων
|
|
'' |
Αρκαδικός
- Μαντινειακός |
Κ 10-12-2006 |
11:00' |
Κάψια - Κανδήλα
|
|
'' |
Φορτούνα -
Τεγέα
|
|
15:00' |
Ελπίδα -
Αχιλλέας
|
|
'' |
Ελαιοχώριο - Δόξα
|
|
'' |
Θρίαμβος -
Δημητσάνα
|
10η
αγωνιστική |
Σ 16-12-2006 |
15:00' |
Τεγέα - Ελπίδα
|
Κ 17-12-2006 |
11:00' |
Κάψια - Ελαιοχώριο |
|
'' |
Δόξα - Φορτούνα |
|
'' |
Πάρνων
- Θρίαμβος
|
|
'' |
Αχιλλέας -
Μαντινειακός |
|
15:00' |
Κανδήλα -
Νικηταράς
|
|
'' |
Δημητσάνα -
Αρκαδικός
|
11η
αγωνιστική |
Σ 30-12-2006 |
15:00' |
Ελαιοχώριο - Φορτούνα |
|
'' |
Νικηταράς -
Κάψια
|
|
'' |
Ελπίδα
- Δόξα
|
|
'' |
Θρίαμβος -
Κανδήλα
|
|
'' |
Μαντινειακός -
Τεγέα |
|
'' |
Αρκαδικός
- Πάρνων
|
|
'' |
Αχιλλέας -
Δημητσάνα |
12η
αγωνιστική |
Σ 6-1-2007 |
15:00' |
Φορτούνα -
Ελπίδα
|
|
'' |
Κανδήλα -
Αρκαδικός
|
|
'' |
Νικηταράς -
Ελαιοχώριο
|
Κ 7-1-2007 |
11:00' |
Κάψια - Θρίαμβος
|
|
'' |
Δόξα - Μαντινειακός |
|
15:00' |
Πάρνων
- Αχιλλέας
|
|
'' |
Τεγέα - Δημητσάνα |
13η
αγωνιστική |
Σ 13-1-2007 |
15:00' |
Αχιλλέας -
Κανδήλα
|
|
'' |
Τεγέα - Πάρνων
|
Κ 14-1-2007 |
11:00' |
Ελαιοχώριο - Ελπίδα
|
|
'' |
Μαντινειακός -
Φορτούνα
|
|
'' |
Αρκαδικός
- Κάψια
|
|
15:00' |
Δημητσάνα -
Δόξα
|
|
'' |
Θρίαμβος -
Νικηταράς
|
14η
αγωνιστική |
Σ 20-1-2007 |
15:00' |
Θρίαμβος - Ελαιοχώριο |
|
'' |
Νικηταράς - Αρκαδικός |
|
'' |
Κανδήλα - Τεγέα |
Κ 21-1-2007 |
11:00' |
Ελπίδα - Μαντινειακός |
|
'' |
Δόξα - Πάρνων |
|
15:00' |
Κάψια - Αχιλλέας |
|
'' |
Φορτούνα - Δημητσάνα |
15η
αγωνιστική |
Σ 27-1-2007 |
15:00' |
Τεγέα - Κάψια |
|
'' |
Αχιλλέας - Νικηταράς |
|
'' |
Κανδήλα - Δόξα |
|
'' |
Ελαιοχώριο -
Μαντινειακός |
Κ 28-1-2007 |
11:00' |
Αρκαδικός - Θρίαμβος |
|
'' |
Πάρνων - Φορτούνα |
|
15:00' |
Δημητσάνα - Ελπίδα |
16η
αγωνιστική |
Σ 3-2-2007 |
15:00' |
Αρκαδικός
- Ελαιοχώριο |
|
'' |
Φορτούνα -
Κανδήλα |
|
'' |
Νικηταράς -
Τεγέα |
|
'' |
Ελπίδα -
Πάρνων |
Κ 4-2-2007 |
11:00' |
Κάψια - Δόξα |
|
15:00' |
Θρίαμβος -
Αχιλλέας |
|
'' |
Μαντινειακός -
Δημητσάνα |
17η
αγωνιστική |
Σ 10-2-2007 |
15:00' |
Τεγέα - Θρίαμβος |
|
'' |
Κανδήλα -
Ελπίδα |
|
'' |
Κάψια - Φορτούνα |
Κ 11-2-2007 |
11:00' |
Δόξα - Νικηταράς |
|
'' |
Αχιλλέας -
Αρκαδικός |
|
15:00' |
Πάρνων -
Μαντινειακός |
|
'' |
Ελαιοχώριο -
Δημητσάνα |
18η
αγωνιστική |
Σ 24-2-2007 |
15:30' |
Αρκαδικός
- Τεγέα |
|
'' |
Μαντινειακός -
Κανδήλα |
|
'' |
Ελπίδα -
Κάψια
|
|
'' |
Νικηταράς -
Φορτούνα |
Κ 25-2-2007 |
11:00' |
Θρίαμβος -
Δόξα |
|
'' |
Αχιλλέας -
Ελαιοχώριο
|
|
15:30' |
Δημητσάνα -
Πάρνων |
19η
αγωνιστική |
Σ 3-3-2007 |
15:30' |
Τεγέα - Αχιλλέας |
|
'' |
Φορτούνα -
Θρίαμβος |
|
'' |
Νικηταράς -
Ελπίδα |
|
'' |
Ελαιοχώριο - Πάρνων |
Κ 4-3-2007 |
11:00' |
Δόξα
- Αρκαδικός |
|
'' |
Κάψια - Μαντινειακός |
|
15:30' |
Κανδήλα
-
Δημητσάνα |
20η
αγωνιστική |
Σ 10-3-2007 |
15:30' |
Αρκαδικός
- Φορτούνα |
|
'' |
Μαντινειακός -
Νικηταράς |
|
'' |
Τεγέα - Ελαιοχώριο |
Κ 11-3-2007 |
11:00' |
Θρίαμβος -
Ελπίδα |
|
'' |
Αχιλλέας
- Δόξα |
|
15:30' |
Δημητσάνα -
Κάψια |
|
'' |
Πάρνων
- Κανδήλα |
21η
αγωνιστική |
Σ 17-3-2007 |
15:30' |
Θρίαμβος -
Μαντινειακός |
|
'' |
Κάψια - Πάρνων |
|
'' |
Ελαιοχώριο - Κανδήλα |
Κ 18-3-2007 |
11:00' |
Φορτούνα
- Αχιλλέας |
|
'' |
Δόξα - Τεγέα |
|
'' |
Ελπίδα -
Αρκαδικός |
|
15:30' |
Νικηταράς -
Δημητσάνα |
22η
αγωνιστική |
Σ 24-3-2007 |
15:30' |
Μαντινειακός -
Αρκαδικός |
|
'' |
Τεγέα
- Φορτούνα |
|
'' |
Κανδήλα
-
Κάψια |
Κ 25-3-2007 |
11:00' |
Πάρνων
- Νικηταράς |
|
'' |
Δόξα - Ελαιοχώριο |
|
15:30' |
Αχιλλέας -
Ελπίδα |
|
'' |
Δημητσάνα -
Θρίαμβος |
23η
αγωνιστική |
Σ 31-3-2007 |
16:30' |
Ελαιοχώριο
- Κάψια |
|
'' |
Φορτούνα -
Δόξα |
|
'' |
Νικηταράς -
Κανδήλα |
Κ 1-4-2007 |
11:00' |
Μαντινειακός -
Αχιλλέας |
|
'' |
Ελπίδα
- Τεγέα |
|
16:30' |
Αρκαδικός
- Δημητσάνα |
|
'' |
Θρίαμβος -
Πάρνων |
Λόγω των γεγονότων της Παιανίας οι αγώνες
αναβλήθηκαν για 14 και 15/4/07 και οι επόμενες αγωνιστικές μεταφέρονται
κατά μία εβδομάδα.
24η
αγωνιστική |
Σ 14-4-2007 |
17:00' |
Κάψια - Νικηταράς |
|
'' |
Τεγέα - Μαντινειακός |
Κ 15-4-2007 |
11:00' |
Φορτούνα - Ελαιοχώριο |
|
'' |
Κανδήλα
- Θρίαμβος |
|
'' |
Δόξα
- Ελπίδα |
|
17:00' |
Πάρνων
- Αρκαδικός |
|
'' |
Δημητσάνα - Αχιλλέας |
25η
αγωνιστική |
Σ 21-4-2007 |
17:00' |
Ελπίδα
- Φορτούνα |
|
'' |
Αρκαδικός
- Κανδήλα |
|
'' |
Μαντινειακός - Δόξα |
|
'' |
Ελαιοχώριο
- Νικηταράς |
|
'' |
Θρίαμβος - Κάψια |
|
'' |
Αχιλλέας
- Πάρνων |
|
'' |
Δημητσάνα - Τεγέα |
26η
αγωνιστική |
Σ 29-4-2007 |
17:00' |
Ελπίδα
- Ελαιοχώριο |
|
'' |
Φορτούνα
- Μαντινειακός |
|
|
Νικηταράς - Θρίαμβος |
|
'' |
Κάψια - Αρκαδικός |
|
'' |
Δόξα - Δημητσάνα |
|
|
Κανδήλα
- Αχιλλέας |
|
'' |
Πάρνων
- Τεγέα |
Οι ημερομηνίες και οι ώρες
είναι σύμφωνα με το αρχικό πρόγραμμα.
Πηγή: Ε.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
|