Τελική κατάταξη Ομάδων
Μπάσκετ Κ.& Ν. Πελοποννήσου
|
περιόδου 2008-2009
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
……………………………………
2. ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
3. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
4. Α.Ε.Μ. ΠΟΛΥΒΙΟΣ
5. Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ
6. ΑΠΟΚ ΙΚΑΡΟΣ
7. ΑΓΟΝ ΓΥΘΕΙΟΥ
8. Γ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
……………………………………
9. Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
10. Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
2. Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
3. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ
----------------------------------------------------
4. Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ
- ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
- Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ
7. ΣΑΚ ΔΑΪΚΛΗΣ
- Α.Ο. ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
10. Α.Π.Ο.Μ. ΠΗΓΑΣΟΣ
- Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
- Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ
13. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
- Α.Σ.Τ.Η.Ρ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ
15. Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
---------------------------------------------------
16. Σ.Α.Κ. ΑΤΛΑΣ
- ΔΗΜΑΚΕΙΟΣ Α.Ο. ΄΄Ο ΤΑΫΓΕΤΟΣ΄΄
- Α.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. A.O. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΑΦΝΙΟΥ
2. Α.Π.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3. ΚΟΡΩΝΗ 90 Α.Ε.
----------------------------------------------------
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
5. Ο.Φ. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
- Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
7. Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
- Α.Π.Σ. ΜΑΝΗΣ
9. Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
11. Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. Γ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
----------------------------------------------------
2. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
3. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ
- Α.Ε.Μ. ΠΟΛΥΒΙΟΣ
5. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. A.E.M.΄΄ O ΠΟΛΥΒΙΟΣ΄΄
----------------------------------------------
2. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
3. Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
4. ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
5. Α.Π.Ο.Μ. ΠΗΓΑΣΟΣ
6. Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
- Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ
- Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
- ΣΕΦΑ ΄΄ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ΄΄
- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
11. Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ
- Α.Π.Ο.Κ. ΙΚΑΡΟΣ
- Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
- Γ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
- ΛΑΚΩΝΑΣ Α.Γ.Ο.Ν.Γ.
16. Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ
- Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ
- Α.Ο. ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
- Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ
- Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ
21. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
- Σ.Α.Κ. ΔΑΪΚΛΗΣ
- Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
- Α.Σ. ΜΑΝΗΣ
26. ΚΟΡΩΝΗ 90 Α.Ε.
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. N.O. ΠΥΛΟΥ
----------------------------------------------
2. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ
3. Α.Ε.Μ. ΠΟΛΥΒΙΟΣ
4. Α.Γ.Ο.Ν. ΓΥΘΕΙΟΥ
5. Α.Π.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
6. Α.Π.Ο.Μ. ΠΗΓΑΣΟΣ
- Σ.Α.Κ. ΔΑΪΚΛΗΣ
- ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΥΣΣΕΥΣ
- Σ.Ε.Φ.Α. ΄΄Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ΄΄
- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
11. Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
- Α.Π.Ο.Κ. ΙΚΑΡΟΣ
- Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
- ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
- Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ
16. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
- Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
- Α.Ο. ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
- Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ
- Α.Π.Σ. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
21. Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
- Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ
- Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
- Α.Σ. ΜΑΝΗΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. Γ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
----------------------------------------------------
2. A.E.M. ΄΄ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ΄΄
3. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ
4. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
5. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. Γ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
----------------------------------------------------
2. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
3. Σ.Ε.Φ.Α. ΄΄Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ΄΄
4. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ
5. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
- Α.Ε.Μ. ΄΄Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ΄΄
7. Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
1. A.E. ΣΠΑΡΤΗΣ
----------------------------------------------------
2. ΔΙΩΝ ΄΄Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ΄΄
3. Σ.Ε.Φ.Α. ΄΄Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ΄΄
4. Α.Π.Ο.Μ. ΠΗΓΑΣΟΣ
5. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
- ΑΠΟΚ ΙΚΑΡΟΣ
- Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ
- ΑΕΜ ΄΄Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ΄΄
- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
10. Α.Π.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
- Α.Ο. ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
- Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
- Γ.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΄΄ΑΜΙΛΛΑ 2000΄΄
- Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ
15. Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
- Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
- ΚΟΡΩΝΗ 90 Α.Ε.
- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
19. Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
- Σ.Α.Κ. ΔΑΪΚΛΗΣ
- Α.Σ. ΜΑΝΗΣ
22. Α.Ο. ΘΟΥΡΙΑΣ
Πηγή: Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.
|