Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Δ' Εθνικής |
7ος όμιλος - Περίοδος 2007-2008
1ος γύρος
2ος γύρος
1η αγωνιστική (23/09/07, 16:30)
16η αγωνιστική (27/01/08 ,15:00)
Λεωνίδιο-Δάφνη Ερυθρών
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Νέα Αρτάκη
Κρανίδι Ερμιόνης-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Ακράτητος
Δόξα Μεγαλόπολης-Εν. Παν. Δόξα
Λουκισίων ΑΟ-Νεστάνη
ΑΕ Πλαταιών-Παναργειακός
2η αγωνιστική (30/09/07, 16:30)
17η αγωνιστική (3/02/08, 15:00)
Ένωση Μιδέας-Λεωνίδιο
Δάφνη Ερυθρών-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Νέα Αρτάκη-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Δόξα Μεγαλόπολης
Ακράτητος-Λουκισίων ΑΟ
Εν. Παν. Δόξα-Παναργειακός
Νεστάνη-ΑΕ Πλαταιών
3η αγωνιστική (7/10/07, 16:00)
18η αγωνιστική (10/02/08, 15:00)
Λεωνίδιο-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Κρανίδι Ερμιόνης-Ένωση Μιδέας
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Δάφνη Ερυθρών
Λουκισίων ΑΟ-Νέα Αρτάκη
Παναργειακός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΕ Πλαταιών-Ακράτητος
Εν. Παν. Δόξα-Νεστάνη
4η αγωνιστική (14/10/07, 16:00)
19η αγωνιστική (17/02/08, 15:00)
Κρανίδι Ερμιόνης-Λεωνίδιο
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ένωση Μιδέας-Δόξα Μεγαλόπολης
Δάφνη Ερυθρών-Λουκισίων ΑΟ
Νέα Αρτάκη-ΑΕ Πλαταιών
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Νεστάνη
Ακράτητος-Εν. Παν. Δόξα
5η αγωνιστική (21/10/07, 16:00)
20η αγωνιστική (24/02/08, 15:00)
Λεωνίδιο-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Δόξα Μεγαλόπολης-Κρανίδι Ερμιόνης
Λουκισίων ΑΟ-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Παναργειακός-Ένωση Μιδέας
ΑΕ Πλαταιών-Δάφνη Ερυθρών
Εν. Παν. Δόξα-Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ακράτητος
6η αγωνιστική (4/11/07, 15:00)
21η αγωνιστική (2/03/08, 15:30)
Δόξα Μεγαλόπολης-Λεωνίδιο
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Λουκισίων ΑΟ
Κρανίδι Ερμιόνης-Παναργειακός
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-ΑΕ Πλαταιών
Ένωση Μιδέας-Νεστάνη
Δάφνη Ερυθρών-Εν. Παν. Δόξα
Νέα Αρτάκη-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
7η αγωνιστική (11/11/07, 15:00)
22η αγωνιστική (16/03/08, 15:30)
Λεωνίδιο-Λουκισίων ΑΟ
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Πλαταιών-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Νεστάνη-Κρανίδι Ερμιόνης
Εν. Παν. Δόξα-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Ακράτητος-Ένωση Μιδέας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Δάφνη Ερυθρών
8η αγωνιστική (18/11/07, 15:00)
23η αγωνιστική (23/03/08, 15:30)
Παναργειακός-Λεωνίδιο
Λουκισίων ΑΟ-ΑΕ Πλαταιών
Δόξα Μεγαλόπολης-Νεστάνη
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Εν. Παν. Δόξα
Κρανίδι Ερμιόνης-Ακράτητος
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ένωση Μιδέας-Νέα Αρτάκη
9η αγωνιστική (25/11/07, 15:00)
24η αγωνιστική (30/03/08, 16:30)
Λεωνίδιο-ΑΕ Πλαταιών Νεστάνη-Παναργειακός
Εν. Παν. Δόξα-Λουκισίων ΑΟ Ακράτητος-Δόξα Μεγαλόπολης
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Νέα Αρτάκη-Κρανίδι Ερμιόνης Δάφνη Ερυθρών-Ένωση Μιδέας
10η αγωνιστική (2/12/07, 15:00)
25η αγωνιστική (6/04/08, 16:30)
Νεστάνη-Λεωνίδιο ΑΕ Πλαταιών-Εν. Παν. Δόξα
Παναργειακός-Ακράτητος Λουκισίων ΑΟ-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Δόξα Μεγαλόπολης-Νέα Αρτάκη Κρανίδι Ερμιόνης-Δάφνη Ερυθρών
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Ένωση Μιδέας
11η αγωνιστική (9/12/07, 15:00)
26η αγωνιστική (13/04/08, 16:30)
Λεωνίδιο-Εν. Παν. Δόξα Ακράτητος-Νεστάνη
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-ΑΕ Πλαταιών
Νέα Αρτάκη-Παναργειακός Δάφνη Ερυθρών-Δόξα Μεγαλόπολης
Ένωση Μιδέας-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Κρανίδι Ερμιόνης
12η αγωνιστική (16/12/07, 15:00)
27η αγωνιστική (20/04/08, 16:30)
Ακράτητος-Λεωνίδιο Εν. Παν. Δόξα-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Νεστάνη-Νέα Αρτάκη Παναργειακός-Δάφνη Ερυθρών
Λουκισίων ΑΟ-Ένωση Μιδέας Δόξα Μεγαλόπολης-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Κρανίδι Ερμιόνης
13η αγωνιστική (6/01/08, 15:00)
28η αγωνιστική (4/05/08, 17:00)
Λεωνίδιο-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Νέα Αρτάκη-Ακράτητος Δάφνη Ερυθρών-Νεστάνη
Ένωση Μιδέας-ΑΕ Πλαταιών Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Παναργειακός
Κρανίδι Ερμιόνης-Λουκισίων ΑΟ Ολυμπιακός Λουτρακίου-Δόξα Μεγαλόπολης
14η αγωνιστική (13/01/08, 15:00)
29η αγωνιστική (11/05/08, 17:00)
Νέα Αρτάκη-Λεωνίδιο Ακράτητος-Δάφνη Ερυθρών
Εν. Παν. Δόξα-Ένωση Μιδέας Νεστάνη-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου
ΑΕ Πλαταιών-Κρανίδι Ερμιόνης
Παναργειακός-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Λουκισίων ΑΟ-Δόξα Μεγαλόπολης
15η αγωνιστική (20/01/08, 15:00)
30η αγωνιστική (18/05/08, 17:00)
Δάφνη Ερυθρών-Νέα Αρτάκη Ένωση Μιδέας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Αίας Παραλίας Ασπροπύργου-Ακράτητος
Κρανίδι Ερμιόνης-Εν. Παν. Δόξα Ολυμπιακός Λουτρακίου-Νεστάνη
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Πλαταιών Λουκισίων ΑΟ-Παναργειακός
Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες θα γίνουν αντίστροφα.
Οι ημερομηνίες και οι ώρες είναι σύμφωνα με το αρχικό
πρόγραμμα.
Πηγή: Ε.Π.Ο.
|