1η αγωνιστική |
|
|
2-10-2004 |
15:30΄ |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΑΕΚ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
3-10-2004 |
15:30΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΥΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
2η αγωνιστική |
|
|
9-10-2004 |
15:30΄ |
ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΑΝΔΥΛΑ |
10-10-2004 |
15:30΄ |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται το ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
3η αγωνιστική |
|
|
16-10-2004 |
15:30΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΥΛΑ - ΑΕΚ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
17-10-2004 |
15:30΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΠΑΟ |
4η αγωνιστική |
|
|
23-10-2004 |
15:30΄ |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
24-10-2004 |
15:30΄ |
ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΤΕΓΕΑ |
5η αγωνιστική |
|
|
30-10-2004 |
15:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΗΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΕΚ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
31-10-2004 |
15:00΄ |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΑΠΟΛΛΩΝ |
6η αγωνιστική |
|
|
6-11-2004 |
15:00΄ |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΤΕΓΕΑ |
7-11-2004 |
15:00΄ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΜΕΛΙΓΟΥ |
7η αγωνιστική |
|
|
13-11-2004 |
15:00΄ |
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
14-11-2004 |
15:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΑΝΔΥΛΑ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η Α.Ε.Κ. |
8η αγωνιστική |
|
|
20-11-2004 |
15:00΄ |
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΥΛΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΚ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
21-11-2004 |
15:00΄ |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ΒΡΑΣΙΕΣ |
9η αγωνιστική |
|
|
27-11-2004 |
15:00 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ. - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
28-11-2004 |
15:00΄ |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΔΟΞΑ |
10η αγωνιστική |
|
|
4-12-2004 |
15:00΄ |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚ |
5-12-2004 |
15:00΄ |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΗΡΑΚΛΗΣ |
11η αγωνιστική |
|
|
11-12-2004 |
15:00΄ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ. - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
12-12-2004 |
15:00΄ |
ΑΧΙΛΕΑΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΚΑΝΔΗΛΑ |
12η αγωνιστική |
|
|
18-12-2004 |
15:00΄ |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ |
19-12-2004 |
15:00΄ |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Κ. |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
13η αγωνιστική |
|
|
26-12-2004 |
15:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ. - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
14η αγωνιστική |
|
|
8-1-2005 |
15:00΄ |
Α.Ε.Κ. - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
9-1-2005 |
15:00΄ |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
15η αγωνιστική |
|
|
15-1-2005 |
15:00΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΤΕΓΕΑ |
16-1-2005 |
15:00΄ |
ΒΡΑΣΙΕΣ - Α.Ε.Κ. |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
|
|
2ος γύρος
|
1η αγωνιστική |
|
|
22-1-2005 |
15:00΄ |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ. - ΔΟΞΑ |
23-1-2005 |
15:00΄ |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
2η αγωνιστική |
|
|
29-1-2005 |
15:00΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
30-1-2005 |
15:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
|
|
Δεν αγωνίζεται το ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
3η αγωνιστική |
|
|
5-2-2005 |
15:00΄ |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
6-2-2005 |
15:00΄ |
ΔΟΞΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο Π.Α.Ο. |
4η αγωνιστική |
|
|
12-2-2005 |
15:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - Α.Ε.Κ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
13-2-2005 |
15:00΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΤΕΓΕΑ |
5η αγωνιστική |
|
|
19-2-2005 |
15:00΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΤΕΓΕΑ |
20-2-2005 |
15:00΄ |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΑΠΟΛΛΩΝ |
6η αγωνιστική |
|
|
26-2-2005 |
15:30΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ |
27-2-2005 |
15:30΄ |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΜΕΛΙΓΟΥ |
7η αγωνιστική |
|
|
5-3-2005 |
16:00΄ |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
6-3-2005 |
16:00΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η Α.Ε.Κ |
8η αγωνιστική |
|
|
12-3-2005 |
16:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
13-3-2005 |
16:00΄ |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ΒΡΑΣΙΕΣ |
9η αγωνιστική |
|
|
19-3-2005 |
16:00΄ |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - Α.Ε.Κ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
20-3-2005 |
16:00΄ |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η
ΔΟΞΑ. |
10η αγωνιστική |
|
|
26-3-2005 |
16:30΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ.- ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
27-3-2005 |
16:30΄ |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΗΡΑΚΛΗΣ |
11η αγωνιστική |
|
|
2-4-2005 |
17:00΄ |
ΤΕΓΕΑ - Α.Ε.Κ. |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
3-4-2005 |
17:00΄ |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΔΟΞΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΚΑΝΔΗΛΑ |
12η αγωνιστική |
|
|
9-4-2005 |
17:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
10-4-2005 |
17:00΄ |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ.- ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
13η αγωνιστική |
|
|
16-4-2005 |
17:00΄ |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - Α.Ε.Κ. |
'' |
'' |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
|
|
Δεν αγωνίζεται η ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
14η αγωνιστική |
|
|
23-4-2005 |
17:00΄ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε.Κ. |
'' |
'' |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ |
'' |
'' |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΦΑΛΑΙΣΙΑ |
'' |
'' |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ |
'' |
'' |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ |
'' |
'' |
ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ |
'' |
'' |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ |
15η αγωνιστική |
|
|
7-5-2005 |
17:00΄ |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ |
'' |
'' |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
'' |
'' |
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΟΞΑ |
'' |
'' |
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
'' |
'' |
ΤΕΓΕΑ - ΚΑΝΔΗΛΑ |
'' |
'' |
Α.Ε.Κ.- ΒΡΑΣΙΕΣ |
'' |
'' |
ΦΑΛΑΙΣΙΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΟ |
|
|
Δεν αγωνίζεται ο ΑΧΙΛΛΕΑΣ |